PHOTO DIARY

Ready to pool

15. června 2013 v 13:45 | Tina

Po sto letech jdu s L. do bazénu. Venku je teplo tak doufám, že až půjdeme na pizzu, tak vysvitne sluníčko. Dneska taky budou mít premiéru mé nové plavky, které jste mohli vidět v tomto článku. Pak si s sebou beru i přílohu červnové ELLE a všechno ostatní už poznáte. Tímto bych vás chtěla seznámit s vodoodělnou řasenkou od Yves Rocher. Jedním slovem, boží! Prodlouží a neslepuje řasy, dodá trochu objemu, nerozmazává se (když jsem byla večer unavená a zapomněla jsem se odmalovat, nezůstaly od ní na polštáři stopy). Rozhodně jí doporučuji.


Máte něco od Yves Rocher?

saturday random

13. června 2013 v 14:57 | Tina

Omlouvám se, ale tento týden byl ve škole nejnáročnější, takže nezbyl čas na blog. Budu se snažit se mu teď víc věnovat. Slibovala jsem vám random, tak to tady máte. Fotky jsou z pátku a ze soboty, kdy jsem byla s holkama venku. Mám v plánu udělat nějaké video, když tak napište návrhy na co.

sunny day

9. června 2013 v 16:43 | Tina

Ráno bylo venku krásně, svítilo sluníčko, bylo 25 stupňů, myslela jsem, že se půjdu projít. Teď už je jenom těch 25 stupňů, pro mě je krásně, jenom když svítí sluníčko, jinak se mi venku nelíbí. Konečně mám zpátky foťák, takže pořád fotím. Přes týden očekávejte míň článků, protože je to teď ve škole samý testy, zkoušení, atd. O prázdninách budeme všichni pryč, ale snad budu aktivní. Uvidíme. Dneska vám ještě ukážu pár fotek, tzn. random. Těšte se a užívejte si zbytek neděle.


so dark

4. června 2013 v 15:40 | Tina

Dneska jenom takový krátký článek. Jelikož jsme byli se školou v ZOO tak se mi nechce nic dělat. Koukám se na filmy a odpočívám. V nejbližší době čekejte článek o lesku z HM, který jsem si koupila v neděli. Máte tady fotky mého nového trička, taky z HM, a co nejdřív Vám ho vyfotím ještě v outfitu, protože tady není moc vidět. Na první pohled to vypadá, že má maskáčový vzor, ale když se zadíváte pořádně, zjistíte, že tam jsou zvířata :)A co jste si koupili v poslední době vy?

chill & films

26. května 2013 v 20:14 | Tina

Dneska jsem měla fajnovej den. Snídani jsem měla zase v McDonalds a dalo by se říct, že i oběd. Dala jsem si totiž 2 toasty se sýrem, croissant s nutellou, cappuccino, džus, colu, hranolky a kuřecí nugetky. Snad nikdy jsem toho neměla víc, ale aspoň jsem se najedla. S mamkou jsem měla jet za babičkou do Břeclavi, ale nějak to nevyšlo, tak jsem zůstala doma a dívala jsem se na filmy. Pustila jsem si mého milovaného Ďábla, který nosí Pradu a pak jsem se na Cool-u dívala na Simpsony. Užijte si zbytek neděle!

Dance competition

5. května 2013 v 12:12 | Tina

Omlouvám se za moji neaktivitu, ale když jsem byla v pátek se školou v kině, pak jsem šla ke kámošce a pak jsem měla trénink a večer jsem byla unavená tak mi najděte čas na blog. Prostě ho nemám, a ještě k tomu všemu jsem byla včera na soutěži. Tam jsem nafotila několik fotek a dávám Vám sem malou ukázku. Vyhrála jsem 2 zlaté medaile (show dance a duo) a 1 stříbrnou jsem dostala dodatečně z předešlé soutěže.


ňuf - Danielka :)

Máte nějaký sport nebo aktivitu, s kterou taky jezdíte na soutěže? Kolik máte medailí?

Flower garden

2. května 2013 v 19:16 | Tina

Musím se vám pochlubit mými amatérskými fotkami, které jsem fotila včera u babičky. Shodou náhod jsou to moje první "umělecké" (připomínám, že jsou tam uvozovky!) fotky takže se kdyžtak nelekejte. Musím ale uznat, že se mi celkem líbí. Miluju focení! No, miluju je asi silné slovo, ale prostě to berte tak, že fotím ráda. Tak posuďte sami jak se vám líbí.

Because I can and want

29. dubna 2013 v 17:34 | Tina

Bylo to pro mě těžký, ale můžu vám upřímně říct, že se vracím. Beztak všichni co to čtete jste tu poprvý, nebo si na mě už nepamatujete. Ale minulost je minulost a ta už se řešit nedá. Takže to neřešte, teoreticky je to nový blog a všichni co tady už byli to berte tak, že jste tu poprvý a tečka. Dneska (ale spíš zítra) tady můžete čekat New in a nějaký ten outfit, včera jsem byla v Brně, ale koupila jsem si jen pár věcí, ale i to se počítá. Co to bude? Nechte se překvapit!

/Starší fotka, 'majne spolužačkins'/
 
 

Reklama