I WEAR

50 shades of grey

19. května 2013 v 19:11 | Tina

Včera jsme byli u babičky na opékání, a já se nudila, tak jsem fotila - ano, zábavička nadevše. Fotky jsem se rozhodla upravit na černobílou, dřív mě totiž napadl název "50 shades of grey" a to se myslím k těmto fotkám hodí. Prvně jsem zase chtěla fotit v přírodě, jak jste na moje fotky zvyklí, ale byli jsme tak zaneprázdnění opékáním, že to prostě nešlo. Třeba zase příště, u dalšího outfitu.

O tomto tričku už jsem vám něco říkala tady. Sice není pořádně vidět, ale určitě si ho ještě někdy na sebe vezmu, a vyfotím vám ho jako outfit. Tak se aspoň máte na co těšit, a ten kdo ho třeba v H&M viděl už snad ví jak vypadá.

Top: H&M

butterflies

16. května 2013 v 20:48 | Tina

Abyste neřekli, že Vás zanedbávám (dobře je to pravda) tak tady máte nový design. Vím, není nic extra, časem udělám nějaký lepší, ale snad to stačí. Ale k článku...
V sobotu jsme byli v Brně a konečně jsem si koupila 3 věci z Wishlistu - blůzku, plavky, černý silonky. Později Vám sem dám fotky i s dnešním nákupem. Blůzku jsem si hnedka oblíbila, už mám dokonce vyhlídnutou další. Máte taky nějakou blůzku?

Blouse: F&F, Jeans: C&A, Sneakers: Nike

Spring and army color

30. dubna 2013 v 18:45 | Tina

Slíbila jsem vám, že sem přidám New in a outfit. Bohužel jsem tak líná a vyfotila jsem jenom outfit, můžete být rádi, že jsem vůbec něco nafotila. V neděli jsem byla v Brně a koupila jsem si trička a kalhoty. Kalhoty mi hned padly do oka kvůli své army barvě (na fotkách vypadají jako béžové ale normálně jsou zelené) a jelikož byly ve slevě, neváhala jsem a hned jsem šla platit. Stály okolo 500,- což je na Tally Weijl podle mě slušná cena. Pak už jsem šla jen do H&M a tam jsem si koupila dvě trička, tohle černé s potiskem a pak ještě bílé s nápisem LOVE.

 
 

Reklama