Červen 2013

Here or there?

16. června 2013 v 13:30 | Tina
Potřebuju poradit, pomoct a nevím co dál. Co je podle vás lepší? Blogspot nebo blog? Už několikrát jsem se chtěla přestěhovat na blogspot, ale vůbec se tam nevyznám. Takže pokud by se našla nějaká dobrá duše, která se v blogspotu vyzná a pomohla mi, ať se mi ozve. Budu za to moc vděčná.

Ready to pool

15. června 2013 v 13:45 | Tina |  PHOTO DIARY

Po sto letech jdu s L. do bazénu. Venku je teplo tak doufám, že až půjdeme na pizzu, tak vysvitne sluníčko. Dneska taky budou mít premiéru mé nové plavky, které jste mohli vidět v tomto článku. Pak si s sebou beru i přílohu červnové ELLE a všechno ostatní už poznáte. Tímto bych vás chtěla seznámit s vodoodělnou řasenkou od Yves Rocher. Jedním slovem, boží! Prodlouží a neslepuje řasy, dodá trochu objemu, nerozmazává se (když jsem byla večer unavená a zapomněla jsem se odmalovat, nezůstaly od ní na polštáři stopy). Rozhodně jí doporučuji.


Máte něco od Yves Rocher?

saturday random

13. června 2013 v 14:57 | Tina |  PHOTO DIARY

Omlouvám se, ale tento týden byl ve škole nejnáročnější, takže nezbyl čas na blog. Budu se snažit se mu teď víc věnovat. Slibovala jsem vám random, tak to tady máte. Fotky jsou z pátku a ze soboty, kdy jsem byla s holkama venku. Mám v plánu udělat nějaké video, když tak napište návrhy na co.


sunny day

9. června 2013 v 16:43 | Tina |  PHOTO DIARY

Ráno bylo venku krásně, svítilo sluníčko, bylo 25 stupňů, myslela jsem, že se půjdu projít. Teď už je jenom těch 25 stupňů, pro mě je krásně, jenom když svítí sluníčko, jinak se mi venku nelíbí. Konečně mám zpátky foťák, takže pořád fotím. Přes týden očekávejte míň článků, protože je to teď ve škole samý testy, zkoušení, atd. O prázdninách budeme všichni pryč, ale snad budu aktivní. Uvidíme. Dneska vám ještě ukážu pár fotek, tzn. random. Těšte se a užívejte si zbytek neděle.Spicy pink lipgloss

6. června 2013 v 21:14 | Tina |  BEAUTY

S tímto leskem jsem se seznámila u mé nejoblíbenější blogerky Barbary (její blog najdete tady). Uvažovala jsem, že si ho koupím, a nad dlouhým přemýšlením jsem si ho opravdu koupila. Je v odstínu Spicy pink, který se mi ze všech v HM líbil asi nejvíce. Jsem s ním spokojená, sice moc na lesky nejsem, ale musela jsem ho prostě vyzkoušet. I když mi vadí ta ,,lepivost" lesků, tak u tohoto přivřu oči, protože za 29Kč je to lesk jako každý jiný, a když jsem dala za jeden lesk přes 50Kč a je ještě lepivější než tenhle, tak si už vážně říkám, jak jsem mohla být tak tupá a koupila si ho. Ano, seznamte se se mnou, tupou Tinou :DJaký lesk je váš nejoblíbenější?

so dark

4. června 2013 v 15:40 | Tina |  PHOTO DIARY

Dneska jenom takový krátký článek. Jelikož jsme byli se školou v ZOO tak se mi nechce nic dělat. Koukám se na filmy a odpočívám. V nejbližší době čekejte článek o lesku z HM, který jsem si koupila v neděli. Máte tady fotky mého nového trička, taky z HM, a co nejdřív Vám ho vyfotím ještě v outfitu, protože tady není moc vidět. Na první pohled to vypadá, že má maskáčový vzor, ale když se zadíváte pořádně, zjistíte, že tam jsou zvířata :)A co jste si koupili v poslední době vy?

shoes

1. června 2013 v 17:50 | Tina |  NEW IN

Follow on Bloglovin

S 2 denním spožděním, Vám sem dávám new in z Brna. Tenisky jste už mohli vidět v mém wishlistu. Bohužel, Vansky to nejsou, jsou to obyčejné tenisky z Deichmanna a baleríny. Tenisky jsem nutně potřebovala, protože už jsem neměla pomalu v čem chodit, a pokud teď bude tepleji, budou perfektní. Baleríny mám spíš pro slavnostnější příležitosti, ale i tak je budu v létě nosit.


DEICHMANN sneakers 349Kč ballerinas 449Kč