Květen 2013

chill & films

26. května 2013 v 20:14 | Tina |  PHOTO DIARY

Dneska jsem měla fajnovej den. Snídani jsem měla zase v McDonalds a dalo by se říct, že i oběd. Dala jsem si totiž 2 toasty se sýrem, croissant s nutellou, cappuccino, džus, colu, hranolky a kuřecí nugetky. Snad nikdy jsem toho neměla víc, ale aspoň jsem se najedla. S mamkou jsem měla jet za babičkou do Břeclavi, ale nějak to nevyšlo, tak jsem zůstala doma a dívala jsem se na filmy. Pustila jsem si mého milovaného Ďábla, který nosí Pradu a pak jsem se na Cool-u dívala na Simpsony. Užijte si zbytek neděle!


macklemore

24. května 2013 v 22:28 | Tina

Kdo tohodle týpka nezná jakoby nežil. Jsem do něj úplně zažraná - Trift Shop a Can't Hold Us! Nejlepší písničky od něj. Poslouchám je pořád dokola. Musela jsem o něm prostě udělat článek, protože jsem ho nemohla nechat jen tak být. Kupte si Bravo, dočtete se tam o něm celkem slušnou informaci. Jaký na něj máte názor vy? Posloucháte ho, nebo ho nějak neřešíte? Jsem zvědavá na vaše názory ;)


'summer' wishlist

20. května 2013 v 20:33 | Tina
Všimla jsem si, že teď se zase začínají hromadit wishlisty a tak jsem ani já nezůstala pozadu. Potřebuju hlavně letní věci, ale určitě tam najdete něco, co se bude hodit i teď.

Wishlist 1

1) Mikina - ta se do chladnějších dnů bezvadně hodí. Kdekoliv nějakou uvidím, hnedka ji beru. Nejradši bych si ale splnila wishlist a našla tuhle 'universe'.
2) Džínová blůzka - jednu blůzku jsem vám ukazovala tady. Přeju si ale i džínovou, brala bych i košili, ale problémem už bude velikost.
3) Tílka - těch není nikdy dost. Strašně se mi líbí tohle ombre a šedé tílko bude supr na vrstvení.
4) Tank top - všechno co tady vidíte s Justinem bych si splnila nejradši. Tank top chci jakýkoliv, ale tenhle s podpisem...
5) Sluchátka - nejsou nejdůležitějším kouskem wishlistu, ale i tak bych si chtěla pořídit nové. Když už, tak fialové :)
6) Parfém - asi je vám hnedka jasný, že se bude jednat o Justinův parfém. Teď ale nevím jestli Girlfriend nebo Someday, možná si počkám na ten nejnovější, který by se měl jmenovat Fall nebo Whatiskey.
7) Lístek na koncert - tenhle kousek papíru by mi splnil můj životní sen. Samozřejmě jak jinak, jít na Justinův koncert.
8) Šortky - skoro nejdůležitější věc, protože už jsou mi všechny šortky malé. Chtěla bych nějaké s ozdobou, prostě s krajkou, cvočkama nebo já nevím čím - ne moc obyčejné.
9) Tenisky - taky skoro nejdůležitější věc, pomalu už nemám v čem chodit :D
10) Řetízky - správný doplněk každého outfitu a já žádný nemám. Líbí se mi takový ten 'řetěz' a s křížkem. Jakmile nějaký objevím, hned kupuju.

A z čeho všeho se skládá ten váš wishlist?

50 shades of grey

19. května 2013 v 19:11 | Tina |  I WEAR

Včera jsme byli u babičky na opékání, a já se nudila, tak jsem fotila - ano, zábavička nadevše. Fotky jsem se rozhodla upravit na černobílou, dřív mě totiž napadl název "50 shades of grey" a to se myslím k těmto fotkám hodí. Prvně jsem zase chtěla fotit v přírodě, jak jste na moje fotky zvyklí, ale byli jsme tak zaneprázdnění opékáním, že to prostě nešlo. Třeba zase příště, u dalšího outfitu.

O tomto tričku už jsem vám něco říkala tady. Sice není pořádně vidět, ale určitě si ho ještě někdy na sebe vezmu, a vyfotím vám ho jako outfit. Tak se aspoň máte na co těšit, a ten kdo ho třeba v H&M viděl už snad ví jak vypadá.

Top: H&M

waiting for summer

17. května 2013 v 11:10 | Tina |  NEW IN

Co jsem slíbila, to jsem dodržela. Máte tady New in ze soboty a ze včerejška. V sobotu jsem si koupila plavky, silonky a blůzku, kterou jste mohli vidět v outfitu. A včera jsem si koupila šaty. Nebudu říkat, že je nepotřebuju, na léto se budou perfektně hodit, ale koupila jsem si je hlavně kvůli dnešku, jelikož vystupuju na koncertě a neměla jsem co na sebe.
Bikini: H&M, Dress: C&A, Nylons: Baťa
Sečteno a podtrženo:
598Kč + 450Kč + 29Kč + 29Kč = 1106Kč

butterflies

16. května 2013 v 20:48 | Tina |  I WEAR

Abyste neřekli, že Vás zanedbávám (dobře je to pravda) tak tady máte nový design. Vím, není nic extra, časem udělám nějaký lepší, ale snad to stačí. Ale k článku...
V sobotu jsme byli v Brně a konečně jsem si koupila 3 věci z Wishlistu - blůzku, plavky, černý silonky. Později Vám sem dám fotky i s dnešním nákupem. Blůzku jsem si hnedka oblíbila, už mám dokonce vyhlídnutou další. Máte taky nějakou blůzku?

Blouse: F&F, Jeans: C&A, Sneakers: Nike

Dance competition

5. května 2013 v 12:12 | Tina |  PHOTO DIARY

Omlouvám se za moji neaktivitu, ale když jsem byla v pátek se školou v kině, pak jsem šla ke kámošce a pak jsem měla trénink a večer jsem byla unavená tak mi najděte čas na blog. Prostě ho nemám, a ještě k tomu všemu jsem byla včera na soutěži. Tam jsem nafotila několik fotek a dávám Vám sem malou ukázku. Vyhrála jsem 2 zlaté medaile (show dance a duo) a 1 stříbrnou jsem dostala dodatečně z předešlé soutěže.


ňuf - Danielka :)

Máte nějaký sport nebo aktivitu, s kterou taky jezdíte na soutěže? Kolik máte medailí?

Flower garden

2. května 2013 v 19:16 | Tina |  PHOTO DIARY

Musím se vám pochlubit mými amatérskými fotkami, které jsem fotila včera u babičky. Shodou náhod jsou to moje první "umělecké" (připomínám, že jsou tam uvozovky!) fotky takže se kdyžtak nelekejte. Musím ale uznat, že se mi celkem líbí. Miluju focení! No, miluju je asi silné slovo, ale prostě to berte tak, že fotím ráda. Tak posuďte sami jak se vám líbí.


Chill, holidays and learning

1. května 2013 v 13:22 | Tina

Ještě že je ten svátek nebo já nevím co bych dělala. Užívám si toho klidu a pohodičky, venku je hezky a přemýšlím, že se půjdu projít. Pak jsem se ještě domlouvala s holkama, že půjdem ven, nevím jak to vyjde, ale pokud ano, čekejte tady fotky - půjde se totiž nakupovat :). Chci si koupit linky, jedny od Essence mám už delší dobu vyhlídnuté, tak uvidíme jestli si je vůbec koupím.Co dneska děláte vy?